Kim jesteśmy / kontakt

Office Tailors –purpose & design

Marek Lorens. Założyciel Office Tailors, architekt

Filary mojej pracy to funkcjonalność i piękno. Wyznaję zasadę, że design to sztuka użytkowa. Wnętrze najpierw powinno być funkcjonalne, potem piękne.  Piękno nie wynika ze stylizacji ani scenografii, lecz z mądrego projektu, który odpowiada na potrzeby użytkownika.

Doświadczenie jako architekt zdobyłem realizując projekty w najlepszych pracowniach w Warszawie, Wiedniu i Bawarii, w tym dla OP Architekten i Broadway Malyan. Od 2007 prowadzę własną pracownię architektoniczną. Strategicznie prowadzę projekty. Zarządzam zespołem projektantów, nadzoruję umowy oraz procesy administracyjne. Specjalizuję się w architekturze oraz projektach i realizacji wnętrz.

Jestem Laureatem Grand Prix w konkursie na nowe centrum Warszawy, drugiego miejsca w konkursie na Muzeum Chopinowskie w Warszawie, nagrodę za najlepszą budowlę we wschodniej Polsce, nagrodę jeden z 7 cudów Polski National Geographic za Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie.

Współtworzę autorską markę mebli biurowych, będących owocem analiz i prac badawczych w zespole międzynarodowym, prezentowanych na targach w Mediolanie podczas targów dedykowanych wyposażeniu biur Workplace 3.0. Kolekcja systemu biurowego Cloud, pokazywana była wcześniej w Kortrijk w Holandii, w Kolonii na targach designu, w Polsce w Łodzi i na ostatnich targach Warsaw Home.

Marek Lorens | Architekt | owner

OFFICE TAILORS

biuro@mareklorens.com

mobile + 48 501246467

ul. Szara 10, Warszawa, 00-420, Poland
www.mareklorens.com