Technologia w służbie

Nowe biuro- nowa jakość.

Na nasze samopoczucie w pracy wpływa wiele czynników: aspekty wizualne i estetyka, jakość powietrza, komfort akustyczny i… oświetlenie. Chciałbym się w tym artykule skupić na tym ostatnim aspekcie. Każdy przyzna że do każdego rodzaju aktywności, potrzebujemy innego rodzaju światła. Do romantycznej kolacji świece, do jedzenia dobrej lampy nad stołem, do pracy, no właśnie.

Światło dzienne i sztuczne oświetlenie, czy istnieje coś więcej. 

Rynek branży oświetleniowej rozwija się bardzo szybko. Zauważono już dawno że potrzebujemy różnego rodzaju oświetlenia, które dostosuje się do konkretnej aktywności. Inne natężenie i temperatura kiedy jesteśmy w fazie kreatywnej, zupełnie inne kiedy musimy coś wyprodukować. Każdy z nas to czuje, lub doświadczył, tej energii kiedy nagle zza chmur wychodzi słońce.

Jak możemy pomóc. 

Mam dobrą wiadomość,  dzięki wieloletnim doświadczeniom udało nam się znaleźć łatwe i skuteczne rozwiązania na wyciągniecie ręki. Możemy całkowicie odmienić istniejącą sytuację, lub ożywić, projektowaną przestrzeń biurową. Dzięki przekaźnikom bluetooth połączonych w sieć, możemy w każdej chwili w bardzo krótkim czasie przeprogramować istniejące oświetlenie i zrobić system inteligentnego sterowania. Nie musimy wyłączać budynku na długi czas, układać kabli i tygodniami programować funkcjonalność.

Interfejs, który możemy zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym, jest na tyle prosty i intuicyjny, że każdy jest w stanie przeprogramować funkcjonalność każdej lampy czy punktu elektrycznego. Nie potrzebujemy już dodatkowego okablowania, instalowania skomplikowanych systemów które wciąż się wieszają i wymagają drogiego serwisu.

 

Dzięki wdrożeniu inteligentnego oświetlenia, znacznie poprawimy naszą przestrzeń pracy. Nie wymaga to dużych nakładów finansowych i logistycznych. Zależy to tylko od naszej decyzji.